Noclegi Sól

Znaleziono obiektów:3

  • Sól
  • i okolica

Filtruj wynik

Sól i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Soli

Lista obiektów noclegowych

  1. Zapraszamy do naszego "Siedliska" położonego nad rzeczką Stok, wśród lasów Puszczy Solskiej, na terenie ochrony przyrody Natura 2000.

    Od 20 PLN za dzień

  2. Kraina jest malowniczo położona wśród lasów nad rzeką Tanew. Można tu oddychać czystym, nieskażonym powietrzem z dużą zawartością jodu. Zapraszamy!
  3. Zajazd na Rozdrożu

    zajazdSól(2.0km do centrum)  

Sól i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Soli

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet