Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Sokołów Górny
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Za Zamkiem"

  agroturystykaKorzecko(Sokołów Górny: 8.1km do centrum)  

  Nasz dom znajduje się blisko Zamku Chęcińskiego, Jaskini Raj, a także innych wartościowych miejsc i zabytków. Ta część Gór Świętokrzyskich należy do najbardziej

  Zobacz ofertę

 2. Wrzosowe Wzgórze

  apartamentWrzosy(Sokołów Górny: 7.7km do centrum)  

  przytulny i w pełni wyposażony apartament, położony w pięknej i cichej okolicy to gwarancja udanego wypoczynku

  Zobacz ofertę

 3. Agropodzamcze Noclegi

  agroturystykaPodzamcze(Sokołów Górny: 6.0km do centrum)  

  Oferujemy noclegi w pokojach z łazienkami oraz TV w odrębnie stojącym domku parterowym oraz w budynku piętrowym z kuchnią do dyspozycji gości.

  Zobacz ofertę

 4. Noclegi dla ciebie, cisza i spokój, przytulnie i miło. Nasza kwatera znajduje się w miejscowości Sokołów Górny 20, gminy Sobków. Zapraszamy. Warto

  Zobacz ofertę

Sokołów Górny i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Sokołowie Górnym

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie