Noclegi Sochonie

Znaleziono obiektów:5

 • Sochonie
 • i okolica

Filtruj wynik

Sochonie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Sochoniach

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa Narcyz

  agroturystykaStudzianki(Sochonie: 8.2km do centrum)  

  Zapraszamy na nocleg--Obiekt całoroczny...Pokoje z balkonem ... Blisko do Białegostoku , Wasilkowa , Supraśla , Sokółki .Komfortowo i wygodnie.
 2. Ceny po uzgodnieniu telefonicznym. Ośrodek znajduje się na skraju Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Zapraszamy!!
 3. Agroturystyka

  agroturystykaStudzianki(Sochonie: 7.4km do centrum)  

  Przytulne pokoje w otoczeniu przyrody
 4. Domek Pod Lasem

  kwatera prywatnaRybniki(Sochonie: 5.8km do centrum)  

  "Domek pod lasem" usytuowany jest na obrzeżach Krajobrazowej Puszczy Knyszyńskiej we wsi Rybniki oddalonej od Białegostoku około 15km. Jest to obszar Zielonych
 5. Las za płotem, bezpośredni kontakt z przyrodą w warunkach niezakłóconej ciszy, czyste powietrze i zdrowa woda z własnej studni głębinowej to główne atuty

Sochonie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Sochoniach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet