Agroturystyka Soce

Znaleziono obiektów:7

 • Soce
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje Gościnne Na Poddaszu mieszczą się w miejscowości Trześcianka w Krainie Otwartych Okiennic. Wieś otoczona lasami, spokój, cisza, pełen relax. Zapraszamy:)

  Zobacz ofertę

 2. Ecosoce

  agroturystykaSoce(0.0km do centrum)  

 3. Aleksandrówka

  agroturystykaTrześcianka(Soce: 3.6km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne "Aleksandrówka" położone jest w malowniczej miejscowości Trześcianka, najładniejszej wsi w Polsce, na skraju Puszczy Białowieskiej,

  Zobacz ofertę

 4. Gospodarstwo położone jest na skraju Puszczy Białowieskiej oraz doliny rzeki Narew.

  Zobacz ofertę

 5. Raduha

  agroturystykaPuchły(Soce: 3.7km do centrum)  

 6. Gospodarstwo agroturystyczne położone na skraju lasu w otoczeniu łąk. Są tu piękne tereny, zdrowe powietrze i masa ciekawostek kulturowych. Gospodarze przyjmują

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Soce i okolica

Agroturystyka od 1 do 7 z 7 w Socach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie