Pokoje gościnne Sobolew

Znaleziono obiektów:1

  • Sobolew
  • i okolica
  • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Pokoje do wynajęcia Sobolew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 1 z 1 w Sobolewie

Lista obiektów noclegowych

  1. U nas niedrogo przenocujesz i smacznie zjesz :) Przy dłuższych pobytach możliwość negocjacji cen.

    Dom Przystań mieści się w centrum Sobolewa. Oferujemy noclegi, serwujemy obiady domowe, oraz śniadania na życzenie gości. Organizujemy imprezy okolicznościowe.

    Od 40 PLN za dzień

Pokoje do wynajęcia Sobolew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 1 z 1 w Sobolewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet