• Sobibór
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo agroturystyczne w Okunince. 5 minut pieszo do Jeziora Białego. Wędkowanie bez karty na Jeziorze Czarnym. Zapraszamy !!!

  Zobacz ofertę

 2. Siedlisko Sobibór - to alternatywa dla znanych, hałaśliwych miejsc. Tu możesz zwolnić tempo życia, skupiając się na tym co najważniejsze - celebrowaniu życia...

  Zobacz ofertę

 3. Pokoje Do Wynajęcia

  agroturystykaOkuninka(Sobibór: 8.8km do centrum)  

  Okuninka Pokoje do wynajęcia. Oferujemy pokoje do wynajęcia w nowo wybudowanym pensjonacie nad jeziorem Białym. Serdecznie zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka Nad Stawem

  agroturystykaOkuninka(Sobibór: 9.7km do centrum)  

  Pokoje w Okunince nad jeziorem Białym

  Zobacz ofertę

 5. Dom z Bala

  agroturystykaOkuninka(Sobibór: 7.7km do centrum)  

Agrowczasy Sobibór i okolica

Agroturystyka od 1 do 5 z 5 w Sobiborze

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie