Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Pensjonat Smołdzino

Znaleziono obiektów:4

 • Smołdzino
 • i okolica
 • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. cały dom lub pokoje do wynajęcia , wielka ogrodzona działka , plac zabaw , altanta , miejsce na ognisko i grill, parking lub garaż w cenie, zapraszamy na...

  Zobacz ofertę

 2. "Oaza Spokoju"

  dom letniskowyŁokciowe(Smołdzino: 5.2km do centrum)  

  Domki letniskowe i apartamenty nad morzem.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Willa

  pensjonatRowy(Smołdzino: 10.8km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy do naszej willi położonej w Rowach w bliskiej odległości od morza przy promenadzie. Wysoki standard sprawia że nasi goście zawsze wracają.

  Zobacz ofertę

 2. Słowiński Dwór

  pensjonatSmołdziński Las(Smołdzino: 4.0km do centrum)  

  Gospodarstwo Agroturystyczne Słowiński Dwór to nowo powstały obiekt w Smołdzińskim Lesie, oferujący noclegi w ekskluzywnych, dziesięcioosobowych segmentach.

  Zobacz ofertę

 3. Pensjonat Gardna

  pensjonatGardna Wielka(Smołdzino: 3.7km do centrum)  

 4. Gościniec „ u Bernackich „ to położony w centrum Smołdzina obiekt wypoczynkowo - rekreacyjny ze stylową restauracją . Miłych wrażeń dostarcza Nasza Kuchnia . W

  Zobacz ofertę

Pensjonaty Smołdzino i okolica

Pensjonat od 1 do 4 z 4 w Smołdzinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie