• Smolarnia
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agro "Dom Wśród Lasów"

  agroturystykaPrzyłęg(Smolarnia: 2.5km do centrum)  

  Do wynajęcia na weekendy, majówki, wczasy „Dom Wśród Lasów” max. dla 20 osób las, jeziorko, duży teren; wynajmujemy również pojedyncze pokoje; sala kominkowa.

  Zobacz ofertę

 2. Dla Gości poszukujących wypoczynku, relaksu lub odrobiny przygody, Smolarnia oferuje pakiety weekendowe, urlopowe, świąteczne oraz atrakcje dla firm.

  Zobacz ofertę

 3. Obiekt położony jest nad jeziorem Straduńskim wśród malowniczych lasó miejsce na wczasy rodzinne. Dla dzieci zajęcia z nauki jazdy konnej, hipoterapii i jogi.

  Zobacz ofertę

 4. Pensjonat January położony jest na skraju malowniczych lasów Puszczy Noteckiej (Nizina Wielkopolska), jednego z największych w Europie kompleksów leśnych...

  Zobacz ofertę

 5. Pensjonat Nad Logo

  pensjonatSarcz(Smolarnia: 7.4km do centrum)  

  Wspaniałe miejsce wypoczynku na łonie natury, nad jednym z czterech urokliwych jezior, otoczonych odległości 300m znajduje się strzeżone kąpielisko z zapleczem

  Zobacz ofertę

 6. Goście przebywający w " Pensjonacie " dostają do jedzenia produkty ekologiczne powstające w gospodarstwie.

  Zobacz ofertę

 7. Leśna Podkowa

  agroturystykaRychlik(Smolarnia: 3.3km do centrum)  

Smolarnia i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Smolarni

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie
<