Noclegi Śmieszkowo

Znaleziono obiektów:7

 • Śmieszkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje "U Rybaka"

  usługi noclegoweElżbiecin(Śmieszkowo: 11.8km do centrum)  

  Gospodarstwo położone jest wśród lasów Puszczy Noteckiej, daleko od głównych dróg. Możliwość skorzystania z łowiska przez cały rok.
 2. Atrakcyjny obiekt agroturystyczny świadczący usługi noclegowe, pobytów wakacyjno-weekendowych z organizacją przyjęć, biesiad, spotkań i usług gastronomicznych.
 3. Chata Miłkowska

  agroturystykaMiłkowo(Śmieszkowo: 9.5km do centrum)  

  Chata Miłkowska to malownicze miejsce daleko od cywilizacji, które powstało w otoczeniu pól i lasów z myślą o wypoczynku osób zmęczonych miastem.
 4. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneDębe(Śmieszkowo: 3.5km do centrum)  

  Noclegi we wsi Dębe/k. Czarnkowa w zachodniej Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Lubasz.
 5. "Za Torem"

  agroturystykaGoraj(Śmieszkowo: 6.8km do centrum)  

  Za Torem

Śmieszkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Śmieszkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet