Noclegi Śmieszkowo

Znaleziono obiektów:10

 • Śmieszkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje "U Rybaka"

  usługi noclegoweElżbiecin(Śmieszkowo: 11.8km do centrum)  

  Gospodarstwo położone jest wśród lasów Puszczy Noteckiej, daleko od głównych dróg. Możliwość skorzystania z łowiska przez cały rok.

  Zobacz ofertę

 2. Chata Miłkowska

  agroturystykaMiłkowo(Śmieszkowo: 9.5km do centrum)  

  Chata Miłkowska to malownicze miejsce daleko od cywilizacji, które powstało w otoczeniu pól i lasów z myślą o wypoczynku osób zmęczonych miastem.

  Zobacz ofertę

 3. Atrakcyjny obiekt agroturystyczny świadczący usługi noclegowe, pobytów wakacyjno-weekendowych z organizacją przyjęć, biesiad, spotkań i usług gastronomicznych.

  Zobacz ofertę

 4. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneDębe(Śmieszkowo: 3.5km do centrum)  

  Noclegi we wsi Dębe/k. Czarnkowa w zachodniej Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w gminie Lubasz.

  Zobacz ofertę

 5. Proponujemy szeroką ofertę usług turystyczno-rekreacyjnych w okresie całorocznym. Baza noclegowa w pokojach dwu, trzy, czteroosobowych z łazienkami oraz aneksem

  Zobacz ofertę

 6. "Za Torem"

  agroturystykaGoraj(Śmieszkowo: 6.8km do centrum)  

  Za Torem

  Zobacz ofertę

 7. cena od osoby 40 zł Gospodarstwo agroturystyczne "Za górką" to gospodarstwo o charakterze typowo rolnym o powierzchni 53 ha. Obiekt przystosowany jest do

  Zobacz ofertę

 8. ul. Staromiejska 24

  Zobacz ofertę

Śmieszkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Śmieszkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie