Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Smażyno

Znaleziono obiektów:4

 • Smażyno
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Na Wzgórzu"

  dom do wynajęciaNowa Huta(Smażyno: 8.9km do centrum)  

  wczasy, agroturystyka, noclegi, imprezy okolicznościowe, sylwester, weekendy, wczasy na Kaszubach, wypoczynek, dom na wynajem, pokoje do wynajęcia,

 2. Zielone Wzgórze

  agroturystykaNowa Huta(Smażyno: 9.7km do centrum)  

  9.57/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Obiekt znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w malowniczej okolicy tusz obok szlak turystyczny czerwony, lasy do wycieczek rowerowych i...

 3. Domek U Nowaków

  dom letniskowyLewinko(Smażyno: 4.0km do centrum)  

  9.29/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Całoroczny Dom z ogrzewaniem kominkowym nad jeziorem na terenie pięknych Kaszub. Dla rodzin z dziećmi ceniących ciszę, aktywny tryb życia i miło spędzony czas.

 4. Wypoczynek letni i małe uroczystości rodzinne w byłym młynie nad rzeką Bolszewką. Do dyspozycji jest sala kominkowa i sala młyńska oraz pokoje z łazienkami.

Smażyno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Smażynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie