Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Apartament Słupca

Znaleziono obiektów:2

 • Słupca
 • i okolica
 • Apartament

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Apartamenty Słupca i okolica

Apartament od 1 do 2 z 2 w Słupcy

Lista obiektów noclegowych

 1. Ośrodek Wczasowy Diament

  ośrodek wczasowy(dodatkowy typ: apartament)Skorzęcin(Słupca: 19.1km do centrum)  

  Noclegi Skorzęcin, wysoki standard. Do dyspozycji w ośrodku znajduje się duży parking na samochód oraz miejsce na grilla. Zapraszamy!!! INTERNET WI--FI!!!

  Od 140 PLN za dzień

 2. Oferujemy noclegi w komfortowych warunkach w pokojach z łazienką i aneksem kuchennym. Dodatkowo: Tv, klimatyzacja, wi-fi, monitorowany parking.

Apartamenty Słupca i okolica

Apartament od 1 do 2 z 2 w Słupcy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet