Noclegi Sławniów

Znaleziono obiektów:3

  • Sławniów
  • i okolica

Filtruj wynik

Sławniów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Sławniowie

Lista obiektów noclegowych

  1. Posiadamy wolne pokoje ! W CENIE noclegu śniadanie.Organizujemy imprezy okolicznościowe

    Pod Kolumnami mieści się w samym sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Dysponujemy pięcioma apartamentami oraz świetną restauracją na parterze.

    Od 72 PLN za dzień

  2. Do dyspozycji gości altanka, grill, basen, wi-fi, miejsca parkingowe, ZAPRASZAMY!! tel. 668...zobacz telefon

    Zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego znajdującego się pomiędzy Sławniowem a Cisową u podnóża Gór Barańskich.

Sławniów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Sławniowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet