Noclegi Sławatycze

Znaleziono obiektów:5

  • Sławatycze
  • i okolica

Filtruj wynik

Sławatycze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Sławatyczach

Lista obiektów noclegowych

  1. Urokliwa chata położona w bliskiej okolicy rzeki Bug w Sławatyczach. #GREENVELO
  2. Agroturystyka "Ranczo"

    agroturystykaLiszna(Sławatycze: 2.1km do centrum)  

    Cały dom lub pokoje. Cicha, spokojna okolica. Nocleg w dobrych warunkach za rozsądną cenę. Altana, grill, ognisko, Wi-Fi, łazienka, kuchnia w pełni wyposażona.
  3. Zajazd Zastronek to obiekt liczący 10 pokoi z restauracją. Leży on na terenie Nadbużańskiego obszaru chronionego Krajobrazu, na trasie Włodawa-Terespol. Wygodne

Sławatycze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Sławatyczach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet