Noclegi Skwierzyna

Znaleziono obiektów:4

 • Skwierzyna
 • i okolica

Filtruj wynik

Skwierzyna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Skwierzynie

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt idealny dla osób lubiących spokój i domową atmosferę. Apartament składa się z dwóch dwuosobowych sypialni, pokoju telewizyjnego z możliwością adaptac...

  Od 80 PLN za dzień

 2. Krasny Dwór

  zamek, pałac, dworekKrasne Dłusko(Skwierzyna: 8.5km do centrum)  

  W pałacu nad Wartą organizujemy imprezy okolicznościowe, integracyjne, szkolenia, wesela, zielone szkoły - to miejsce dla grzybiarzy, wędkarzy, rowerzystów.

  Od 50 PLN za dzień

 3. Sorba

  motelSkwierzyna(0.8km do centrum)  

 4. Zajazd Chrobry

  zajazdSkwierzyna(1.8km do centrum)  

Skwierzyna i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Skwierzynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet