Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Skrzynka

Znaleziono obiektów:10 w tym obiektów z rezerwacją online: 2

 • Skrzynka
 • i okolica

Filtruj wynik

Skrzynka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Skrzynce

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Dyrdówka

  agroturystykaByszyce(Skrzynka: 9.3km do centrum)  

  Agroturystyka Dyrdówka to oaza ciszy i zieleni położona zaledwie 25 km od Krakowa, 12 km od Wieliczki, 8 km od Dobczyc w spokojnej miejscowości Byszyce
 2. Spokojne, kameralne miejsce, piękne widoki, darmowe Wi-Fi
 3. Zapraszamy Państwa na udany wypoczynek w cichej, spokojnej wsi, wśród zieleni i kwiatów, skąd blisko do lasu, rzeki, a także do miejsc pamięci, zabytków
 4. Dwór Sieraków

  hotelSieraków(Skrzynka: 4.7km do centrum)  

  Dwór blisko Wieliczki, zabytkowy, blisko Krakowa
 5. Zapraszamy do pobytu w naszym domu, którego doskonałe położenie pozwoli Państwu spędzić wolny czas w sposób dogodny dla zróżnicowanych oczekiwań.
 6. Zaczarowane Wzgórze

  pensjonatCzasław(Skrzynka: 2.8km do centrum)  

  Zaczarowane Wzgórze, miejsce idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Na Zaczarowanym Wzgórzu, każda pora roku jest inna, każda jest piękna. Zapraszamy
 7. Agroturystyka Amigówka

  agroturystykaMietniów(Skrzynka: 9.4km do centrum)  

  Amigówka - idealne miejsce do wypoczynku dla odwiedzających Kraków i Wieliczkę. Zapraszamy do zapoznania się z programem "Wieliczka Górą".
 8. "Chata Gieda"

  hotelZagórzany(Skrzynka: 7.6km do centrum)  

  Z okien pokoi rozpościera się widok na okoliczne góry i lasy. Wspaniała atmosfera oraz bliskość przyrody gwarantują spokojny sen.

Skrzynka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Skrzynce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet