Agroturystyka Skopów

Znaleziono obiektów:3

 • Skopów
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferta Doliny Czterech Stawów skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują wyjątkowego miejsca do wypoczynku, wędkowania, spotkań, imprez firmowych.

  Zobacz ofertę

 2. Zapraszamy serdecznie gości do Woli Węgierskiej. Miejscowość położona jest w bardzo ładnej okolicy wśród zieleni i blisko lasów. Stanowi doskonałą bazę wypadową

  Zobacz ofertę

 3. Nad Potokiem

  agroturystykaWola Węgierska(Skopów: 5.2km do centrum)  

  Agroturystyka Nad Potokiem Położona jest w południowo-wschodniej Polsce w miejscowości Wola Węgierska w gminie Roźwienica 10 km od miasta Pruchnik i 20 km od

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Skopów i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Skopowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie