Noclegi Skoczkowo

Znaleziono obiektów:6

 • Skoczkowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Domek Kaśki"

  dom letniskowyDąbrówka(Skoczkowo: 5.8km do centrum)  

 2. 9.68/10
  Ilość ocen: 6

  Dodaj do schowka

  Witam Państwa na stronie gospodarstwa agroturystycznego "Pod Świerkami" w Zabrodach, nad jeziorem Gołuń , w otulinie sosnowych lasów! Zapraszam na Kaszuby!

 3. Do wynajęcia domek letniskowy z kominkiem w miejscowości Skoczkowo koło Wdzydz(70km od Gdańska, 14km od Kościerzyny). Idealne miejsce do spędzenia wakacji w

 4. Osada Grzybowski Młyn

  hotelGrzybowski Młyn(Skoczkowo: 4.2km do centrum)  

  Ciche i urokliwe miejsce, możliwość obcowania z otaczająca naturą. Komfort i intymność dla każdego gościa. Dobra kuchnia (dania lokalne). Łatwy dojazd.

 5. Domek Drewniany

  dom letniskowySłupinko(Skoczkowo: 5.2km do centrum)  

  Domek letniskowy nad jeziorem - Kaszuby

 6. Wczasy w sercu Kaszub, 300 metrów do kompleksu Jezior Wdzydzkich tzw. Kaszubskiego Morza, 50 metrów do lasu. Jazda konna na miejscu.

Skoczkowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Skoczkowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie