Noclegi Skłody-Przyrusy

Znaleziono obiektów:2

  • Skłody-Przyrusy
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Gospodarstwo agroturystyczne położone jest na terenie Zielonych Puc Polski w miejscowości Skłody Przyrusy. Do dyspozycji odwiedzających są trzy pokoje.

    Zobacz ofertę

  2. Katolicka instytucja kościelna. Przyjmuje turystów sezonowo. W pobliżu domu rekolekcyjnego znajduje się Sanktuarium Maryjne - Kościół Wniebowzięcia . Hodyszewo

    Zobacz ofertę

Skłody-Przyrusy i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Skłodach-Przyrusach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie