Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Willa Niezapominajka

Pokoje gościnne w Mielnie

ul. Niezapominajek 4, 76-032 Mielno,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 60 - 80 PLN osoba 1 Zobacz
Pokój 3-osobowy 50 - 70 PLN osoba 2 Zobacz
Pokój 4-osobowy 50 - 60 PLN osoba 2 Zobacz
Domek letniskowy 2-osobowy 50 - 70 PLN osoba 1 Zobacz

Nasz obiekt usytuowany jest w cichej, spokojnej dzielnicy willowej, do plaży dociera się w zaledwie 10 min. W ofercie mamy "słoneczne" pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami, TV, WI-FI, wyposażoną ogólnodostępną kuchnią, lodówką, ogrodem z grillem, miejscem parkingowym. W sąsiedztwie znajdują się punkty gastronomiczne, boisko do piłki nożnej, koszykówki, sklepy spożywcze, duży plac zabaw dla dzieci.

Obiekt w bazie od: 2015-03-05

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna, Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet