Obiekty promowane w najbliższej okolicy
 • Sitno
 • i okolica

Filtruj wynik

Sitno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 14 z 14 w Sitnie

Lista obiektów noclegowych

 1. Blisko wejście dla wędkarzy, działka z lasem, 24km do Trójmiasta, 2 sypialnie, 3/5 os.
 2. piekny drewniany dom nad jeziorem na kaszubach - tylko spokojny wynajem, imprezowiczom dziekujemy, czuli sasiedzi! Dom w pelni wyposazony
 3. Piękna, cicha okolica w samym sercu Kaszub i komfort pobytu w nowych apartamentach. Ciekawe, malownicze trasy rowerowe, bogactwo fauny i flory a jednocześnie
 4. Zajazd Agro Nad Stawem

  pensjonatMałkowo(Sitno: 4.6km do centrum)  

  Zapraszamy na Kaszuby! Zapraszamy na wakacje! Piękna sala bankietowa, komfortowe pokoje mieszczące się w malowniczo położonym domu na Kaszubach.
 5. Estancja Mezowo

  pensjonatMezowo(Sitno: 4.8km do centrum)  

  Nowy - 2015 rok - pensjonat na Kaszubach ok 3 km od Kartuz w województwie pomorskim.
 6. Domek Kaszubski - dla maksymalnie 8 osób
 7. wynajmę domek 40m w malowniczej okolicy nad jeziorem sitno, 5km od żukowa. w metraż wchodzi pokój , duża otwarta kuchnia z kominkiem, łazienka i przedpokój.
 8. WOLNE POKOJE! Oferujemy również noclegi pracownicze. Malowniczo położone gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach, do zobaczenia!
 9. Terytorium 26

  agroturystykaOtomino(Sitno: 5.0km do centrum)  

  terytorium 26 organizuje jednodniowe imprezy plenerowe dla grup i osób indywidualnych Jeśli macie Państwo ochotę wyprawić niezapomniane urodziny swojemu

Sitno i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 14 z 14 w Sitnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet