Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Dom do wynajęcia Sitno

Znaleziono obiektów:4

 • Sitno
 • i okolica
 • Dom do wynajęcia

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wolne terminy: czerwiec-sierpień: Wynajmy w turnusach od soboty do soboty: atrakcyjne ceny, maksymalnie 8-10 osób. Aktualizacja 26.04.2017

  Zobacz ofertę

 2. Green Zone dostępny w okresie od 2 maja do 30 września.

  Zobacz ofertę

 3. wynajmę domek 40m w malowniczej okolicy nad jeziorem sitno, 5km od żukowa. w metraż wchodzi pokój , duża otwarta kuchnia z kominkiem, łazienka i przedpokój.

  Zobacz ofertę

Domy do wynajęcia Sitno i okolica

Dom do wynajęcia od 1 do 4 z 4 w Sitnie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie