• Sikory
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaGulbiny(Sikory: 8.9km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne Gulbiny nad jeziorem, 10 km od Rypina. Do wynajęcia pokoje z łazienką lub dom wolnostojący.

  Zobacz ofertę

 2. serdecznie zapraszamy. hotel posiada dwie gwiazdki

  Zobacz ofertę

 3. cena od osoby do 15 do 40 zł Oferta sezonowa: Wyżywienie do uzgodnienia. Ceny za pobyt: dorośli: do 40 zł/os. dzieci: do 7 lat 15 zł/os. Cena zależna od ilości

  Zobacz ofertę

 4. wypożyczalnia sprzętu wodnego, cena za domek (szczegóły podane na stronie) Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, bilard, plac zabaw, boisko sportowe,

  Zobacz ofertę

 5. Domki Na Wsi

  dom letniskowyŻałe(Sikory: 7.2km do centrum)  

Sikory i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Sikorach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie