Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Schronisko Sierpnica

Znaleziono obiektów:2

 • Sierpnica
 • i okolica
 • Schronisko

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Schronisko Górskie Orzeł

  schroniskoSokolec(Sierpnica: 3.5km do centrum)  

  Schronisko "Orzeł", całoroczna baza aktywnego wypoczynku. Trasy rowerowe, spacery turystyka konna, narciarstwo zjazdowe i klasyczne. W pobliżu baseny, grill.

  Zobacz ofertę

 2. Schronisko Sowa

  schroniskoSokolec(Sierpnica: 3.4km do centrum)  

  Dawne Schronisko Eulenbaude(Sowa), jest jednym z najstarszych obiektów tego typu w Górach Sowich, istniejących do dzisiaj. a jego wnętrze w dużej części oddaje

  Zobacz ofertę

Schroniska Sierpnica i okolica

Schronisko od 1 do 2 z 2 w Sierpnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie