Noclegi Sierpc

Znaleziono obiektów:7

 • Sierpc
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe powstało na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu w 2007 roku. Atutem tego miejsca jest jego lokalizacja – w spokojnym,

  Zobacz ofertę

 2. ceny do uzgodnienia;

  Zobacz ofertę

 3. Zajazd Aga

  zajazdMieszczk(Sierpc: 2.8km do centrum)  

  ceny do uzgodnienia; regionalna kuchnia: dziczyzna i świeże ryby

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd U Wojciecha

  zajazdGoleszyn(Sierpc: 8.8km do centrum)  

Sierpc i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Sierpcu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie