Obiekty promowane

 1. Tanie noclegi Sieradz, kwatery prywatne i pracownicze.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Klimczak

  hotelSieradz(2.8km do centrum)  

  Hotel Klimczak położony jest na obrzeżach Sieradza przy wylocie drogi krajowej nr 83 w kierunku: Turek, Konin. Zapraszamy do nowo zaaranżowanego wnętrza.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Na Półboru

  hotelStawiszcze(Sieradz: 6.2km do centrum)  

  Hotel „Na Półboru” usytuowany przy drodze krajowej nr 14 Łódź – Wrocław, ze względu na swoje dogodne położenie koncentruje się na obsłudze osób podróżujących .

  Zobacz ofertę

 3. Oaza

  hotelGrabowiec(Sieradz: 8.5km do centrum)  

  Serdecznie wszystkich zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. pragniemy Państwu zapewnić jak największy komfort odpoczynku przy przystępnej cenie

  Zobacz ofertę

Hotele Sieradz i okolica

Hotel od 1 do 4 z 4 w Sieradzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie