Noclegi Siedliszcze

Znaleziono obiektów:4

 • Siedliszcze
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Zagroda W Kobylicach"

  agroturystykaUhrusk(Siedliszcze: 1.6km do centrum)  

  Samodzielny domek z kuchnią i łazienką. Gospodarstwo położone w dolinie Bugu. Miejsce piękne i urokliwe, cisza i spokój. Własne stawy rybne. Zapraszamy!!!

  Zobacz ofertę

 2. Bagna U Mańka

  agroturystykaStulno(Siedliszcze: 9.6km do centrum)  

  Ośrodek położony w pobliżu Bugu, idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy i miłośników natury. Pasieka, starorzecze Bugu, liczne stawy.

  Zobacz ofertę

 3. "Dwór Nad Bugiem SPA"

  pensjonatMajdan Stuleński(Siedliszcze: 8.2km do centrum)  

  położony jest na skraju lasów i polecamy go zwłaszcza osobom poszukującym wytchnienia w miejscu odosobnionym, na gości czeka nowoczesny pawilon rekreacyjny SPA

  Zobacz ofertę

 4. Proponujemy spedzenie wolnego czasu z dala od cywilizacji we wsi Ruda-Kolonia w gminie Ruda Huta znajdującej się ok 15 km od Chełma w wojewodztwie lubelskim

  Zobacz ofertę

Siedliszcze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Siedliszczu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie