Obiekty promowane

 1. W ofercie posiadam 17 miejsc noclegowych. Pokoje 1, 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami, telewizorami oraz wyposażoną, niezależną kuchnią (lub dostępem do kuchni).

  Zobacz ofertę

 2. Oferujemy pokoje w odddzielnym budynku z nezależnym wejściem i dostępem do aneksu kuchennego. Możliwość parkowania na posesji. Wystawiamy faktury vat.

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Kamienica

  hotelSiedlce(0.6km do centrum)  

  Hotel Kamienica to oddany do użytku w 2015 roku obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-konferencyjnym. Hotel mieści się w centrum Siedlec i oferuje 16 pokoi.

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Arche

  hotelSiedlce(2.4km do centrum)  

  Hotel Arche posiada 80 znakomicie wyposażonych pokoi jedno, dwuosobowych oraz 3, 4 osobowych o podwyższonym standardzie.

  Zobacz ofertę

 3. Hotel Aleksandria

  hotelSiedlce(2.1km do centrum)  

  Hotel Aleksandria to obiekt z pełnym zapleczem gastronomicznym, który oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje, salę bankietową oraz konferencyjną.

  Zobacz ofertę

 4. Zajazd Europa Hotel

  hotelBorki-Wyrki(Siedlce: 7.1km do centrum)  

  Hotel położony 4 km od centrum miasta Siedlce, przy trasie krajowej A2 na 576 kilometrze. Posiadamy do 53 miejsc noclegowych w pokojach 1 do 6 osób.

  Zobacz ofertę

 5. Hotel Hetman

  hotelSiedlce(2.8km do centrum)  

  Hotel Hetman posiada zmodernizowane i funkcjonalne pokoje 2- i 3-osobowe wyposażone w telefon oraz łącze internetowe.

  Zobacz ofertę

 6. Villa Park

  hotelSiedlce(0.9km do centrum)  

 7. Cena do uzgodnienia. Hotel "Janusz"*** jest jedynym hotelem trzygwiazdkowym w Siedlcach . Położony jest w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie w miejscu

  Zobacz ofertę

 8. Hotel Panorama BH

  hotelSiedlce(1.8km do centrum)  

 9. Zajazd Tip-Top

  hotelNowe Iganie(Siedlce: 4.3km do centrum)  

  Zajazd Tip-Top istnieje od 2005 roku. Jest położony prze trasie A2, w bliskiej odległości Siedlec. Od samego początku staramy się dostarczać naszym gościom

  Zobacz ofertę

 10. Hotel Zajazd Podkowa

  hotelNowe Opole(Siedlce: 5.9km do centrum)  

  Zajazd Podkowa zaprasza do hotelu i restauracji. Z przyjemnością zajmujemy się także przygotowaniem i obsługą imprez okolicznościowych. Nowoczesna stylistyka

  Zobacz ofertę

Hotele Siedlce i okolica

Hotel od 1 do 10 z 10 w Siedlcach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie