Agroturystyka Siedlce

Znaleziono obiektów:6

 • Siedlce
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Siedlce i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Siedlcach

Lista obiektów noclegowych

 1. Bednarka

  agroturystykaSiedlce(1.2km do centrum)  

  Bednarka znajduje się w malowniczej okolicy Beskidu Niskiego, 13 kilometrów od Nowego Sącza w pobliżu Jeziora Rożnowskiego. Pokoje z łazienkami, tv, kominek.
 2. Dom Do Wynajęcia

  agroturystykaNaściszowa(Siedlce: 4.4km do centrum)  

  Obiekt położony w bardzo cichym miejscu. Możliwość korzystania z leżaków i altany .
 3. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z wypoczynku w miejscowości Tabaszowa nad jeziorem Rożnowskim w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Dajemy

Agrowczasy Siedlce i okolica

Agroturystyka od 1 do 6 z 6 w Siedlcach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet