Chata Magnata

Agroturystyka w Zarzeczu

Brak oceny

Zarzecze 64 , Zarzecze, 22-400 Zamość odległość od centrum: 0.2 km

Reklama

Domki Letniskowe "Stonka"

Miejscowość: Chłopy

OŚRODEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI Obiekt położony jest na dużym zielonym terenie, niespełna 70 m od plaży

Informacje o obiekcie

Zarzecze 64 , Zarzecze, 22-400 Zamość odległość od centrum: 0.2 km

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Domek 8-osobowy od 45 / osoba 1 Zobacz Zapytaj o nocleg

Opis

Mozliwość wynajecia domu na okres SYLWESTROWY i ŚWIĄTECZNY. Serdecznie zapraszamy na spływy kajakowe, które możemy zorganizować.
Zarzecze położone jest 12 km od Zamościa na trasie Zamość - Obrocz - Zwierzyniec, pośród lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Przez Zarzecze przebiega piękny szlak rowerowy otoczony ciekawymi zakątkami. Bezpośrednio przy naszym gospodarstwie agroturystycznym przepływa rzeka Topornica.

Gospodarstwo Agroturystyczne Chata Magnata otwarte jest cały rok. Ogrzewanie z kominka z płaszczem wodnym, grzejjniki i podłogówka. Zapraszamy na grilla, ogniska, bankiety oraz przyjęcia. Jazda konno dla dzieci i dorosłych.

Zapewniamy miły wypoczynek w pięknym ogrodzie, przy szumie wody, oraz noclegi w bogato wystrojonych i wyposażonych pokojach (apartamentach).

Przygotowanie dla Państwa warunków, w których będziecie się czuli komfortowo, wymagało od nas wielu poświęceń. Nasza praca została doceniona przez Federację Agroturystyki Wiejskiej, która przyznała Chacie Magnata najwyższą notę w postaci Trzech Słoneczek.

Serdecznie zapraszamy!
roztocze.wkraj.pl/index.php?start=68137&des:
chatamagnata.dobrynocleg.pl roztocze.wkraj.pl/index.php?start=68137&des

Obiekt w bazie od: 2012-08-01

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 14:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Sala kominkowa, Udogodnienia - prasowanie / pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Na terenie obiektu: Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Recepcja: Recepcja 24h
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka], Sala telewizyjna / gier / świetlica)