MGDymerscy

Hotel w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Bohaterów Modlina 45, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
woj. mazowieckie, Polska

Informacje o obiekcie

Jesteśmy firmą mieszczącą się w Nowym Dworze Mazowieckim, 34 km na północ od Warszawy. Umiejscowienie hotelu jest wymarzone dla podróżujących, którzy szukają taniego miejsca pobytu nieopodal głównych węzłów komunikacyjnych kraju. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Oferujemy Państwu trzydzieści miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych. Na życzenie klienta istnieje możliwość dostawienia łóżka lub usunięcie go z pokoju. Pokoje mają bezpośredni dostęp do łazienek, w każdym pokoju znajduje się telewizor, radio i kącik relaksacyjny.

Do Waszej dyspozycji oddajemy również apartament o powierzchni 65m2, z podwójną łazienką i aneksem kuchennym. Apartament znajduje się na poddaszu budynku i posiada niepowtarzalny domowy klimat

Doba w naszym hotelu trwa dokładnie 24 godziny i rozpoczyna się o 12:00 w dniu przybycia a kończy o 12:00 dnia następnego. Koszt pobytu jednej osoby w naszym hotelu rozpoczyna się od 25zł za dobę.

Aby nasi goście czuli się bezpiecznie zapewniamy im całodobową ochronę. Cały obiekt i teren przyległy jest monitorowany. Samochody można bez obaw pozostawić na ogrodzonym parkingu strzeżonym.

Obiekt w bazie od: 2012-08-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 12:00 do 12:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet