Hotel Dworek Pod Lipami

Hotel w Tarnobrzegu

ul. Sienkiewicza 206, 39-400 Tarnobrzeg,
woj. podkarpackie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 70 PLN za pokój
2 osobowe 90 PLN za pokój
4 osobowe 160 PLN za pokój
apartamenty 100 PLN za pokój

Oddział w Tarnobrzegu PCEN w Rzeszowie zaprasza do korzystania z bazy socjalno - noclegowej - Hotelu * o uroczej nazwie "Dworek pod lipami". Ukryty w cieniu starych drzew dworek dysponuje 40 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2 osobowych oraz 2 pokojami 4-ro osobowymi, stołówką z 40 miejscami konsumpcyjnymi oraz niewielką kawiarenką. Wszystkie pokoje hotelowe są estetycznie i funkcjonalnie urządzone. W celu zapewnienia klientom maksimum komfortu wyposażono je w łazienki. W hotelu można skorzystać z sauny. Do dyspozycji gości oddajemy również plac ogniskowy. Organizujemy bankiety, wesela i inne przyjęcia okolicznościowe.

Obiekt w bazie od: 2009-02-18

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania), Udogodnienia Spa/wellness (Sauna), Grill
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet