Dom Skalnica

Usługi noclegowe w Ratnie Górnym

Ratno Górne 27, 57-420 Radków,
woj. dolnośląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 3-osobowy 30 - 35 PLN osoba 2 Zobacz
Pokój 4-osobowy 30 - 35 PLN osoba 2 Zobacz

Dom Skalnica
Dom Skalnica to miejsce wypoczynku dla osób spragnionych ciszy i spokoju. Pokoje gościnne po raz pierwszy udostępnione w roku 2010, posiadają nowoczesny i funkcjonalny styl a zarazem są przyjemnym miejscem rodzinnego wypoczynku. Nasz dom zlokalizowany jest u podnóża Gór Stołowych, perły Dolnego Śląska. Ziemia Kłodzka to obszar bogaty w miejsca ciekawe i osobliwe. Można tu znaleźć wspaniałą przyrodę, miejsca o bogatej i wyjątkowej historii a także infrastrukturę turystyczną, która zapewni rozrywkę. Fakt utworzenia na naszym terenie Narodowego Parku Gór Stołowych oraz licznych rezerwatów świadczy o bogactwie walorów przyrodniczych i krajobrazowych, które naprawdę warto zobaczyć. Liczne zabytki i miejsca związane z naszą historią oraz wiele miejscowości uzdrowiskowych nie pozwolą nudzić się u nas nawet przy nie najlepszej pogodzie.

Dom Skalnica oferuje

2 pokoje 4 osobowe z łazienkami

2 pokoje 3 osobowe ze wspólną łazienką na korytarzu

Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia

Miejsce na grilla i wypoczynek wśród kwiatów

Możliwość zaparkowania na terenie posesji

Piękne widoki i miła atmosfera gratis J

Obiekt w bazie od: 2010-08-24

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne), Miejsce na ognisko
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking)
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet