Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Sepiot

Znaleziono obiektów:11

 • Sepiot
 • i okolica

Filtruj wynik

Sepiot i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Sepiocie

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom na łączeniu 3 jezior 100 m od jeziora, 200m od plaży z bardzo dużą działką, miejscem na ognisko

  Zapraszamy Państwa do domu letniskowego pod lasem w Małych Swornychgaciach, nad jeziorem , w Bory Tucholskich. Odległość od jeziora 100m, do plaży 200m.

  Od 250 PLN za dzień

 2. Sprawdzone przez eholiday.pl

  Zapraszamy na wypoczynek blisko natury - domki w lesie nad brzegiem jeziora!

  Osada Swory to niepowtarzalne miejsce. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz parku narodowego Bory Tucholskie. Idealne okolica do wypoczynku.

  Od 65 PLN za dzień

 3. Dom położony przy samym jeziorze Karsińskim ,600 m.od Parku-Bory Tucholskie 1 km. od wsi Swornegacie

  Kwatera agroturystyczna nad jeziorem oferuje pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z własną łazienką, aneksem kuchennym, lodówką, telewizorem, a 2 dodatkowo z balkonami.

  Od 60 PLN za dzień

 4. Wojciechowscy

  pokoje gościnneZbrzyca(Sepiot: 5.4km do centrum)  

  Od 35 PLN za dzień

 5. "Pokoje Nad Brdą"

  pokoje gościnneZbrzyca(Sepiot: 4.3km do centrum)  

  Pokoje Gościnne Nad Brdą-Swornegacie. Obiekt oddalony od centrum wsi-spokój i cisza, teren otoczony lasem i rzeką Brdą.Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami,...
 6. Gospodarstwo agroturystyczne "agrokemping" w Płęśnie k/Swornegaci. Państwa Urszuli i Jerzego Borzyszkowskich. Położone na terenie Zaborskiego Parku

Sepiot i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Sepiocie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet