• Sędziszów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gospodarstwo agroturystyczne ' Leśniczówka ' to przepięknie położony dom na skraju lasu. Malownicza okolica i przestrzeń wokół domu zapewniają odwiedzającym...
 2. Złota Róża

  hotelSędziszów(0.4km do centrum)  

  Zapraszamy. Hotel Złota Róża leży w samym centrum miasta Sędziszów w odległości 500m od Dworca PKP, PKS i 15km od trasy E7 Warszawa-Kraków.
 3. Dom Do Wynajęcia

  dom do wynajęciaBoleścice(Sędziszów: 5.3km do centrum)  

  Dom na wsi Boleścice około 6 km do Sędziszowa, 10 km do Jędrzejowa. Dom posiada trzy pokoje w tym salon, łazienkę oraz kuchnię. W pokoju 1 znajdują się dwie...
 4. Agroturystyka "Leśna Zagroda"

  agroturystykaRakoszyn(Sędziszów: 10.0km do centrum)  

  Gospodarstwo "Leśna Zagroda", województwo świętokrzyskie, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Sędziszów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Sędziszowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet