Domek U Janka

Dom letniskowy w Okoninach Nadjeziornych

Okoniny Nadjeziorne 63/15, 89-530 Śliwice,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Reklama

Dolina Złotego Potoku

Miejscowość: Jarnołtówek

Komfortowe domy w Górach Opawskich - Sudety Wschodnie FERIE ZIMOWE - WOLNE TERMINY

Cena od: 250PLN całość

 

Nasza propozycja:

Zamknij

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Dom do wynajęcia 8-osobowy 35 PLN osoba 1 Zobacz

Opis

Serdecznie zapraszamy do naszego domku letniskowego, który położony jest w samym sercu Borów tucholskich. Okoniny Nadjeziorne, bo o nich mowa, od lat ściągają do siebie amatorów spokojnego wypoczynku na łonie natury. Okoliczne lasy bogate w bujną roślinność czy też pobliskie jeziora bogate w ryby pozwolą na relaks i ucieczkę od codziennego pośpiechu. W okolicy domku znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego jak i rowerów oraz kąpielisko. Warto odwiedzić również pobliskie Śliwice i okoliczne zabytki, jeziora i ścieżki dydaktyczne.

Domek posiada 2 poziomy. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka i salon z kominkiem. Na drugim zaś dwa pokoje.

Obiekt w bazie od: 2016-08-16

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Huśtawka)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet