Informacje o obiekcie

Adres:
Zajazd Biesiada ul. Józefowska 202, 22-600 Tomaszów Lubelski,
woj. lubelskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2010-12-28

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 35 PLN od osoby
2 osobowe 35 PLN od osoby
3 osobowe 35 PLN od osoby
4 osobowe 35 PLN od osoby

Serdecznie witamy Państwa na stronie Zajazdu "BIESIADA". Jeżeli poszukujecie dobrego lokalu wraz z profesjonalną obsługą na wesele,bankiet, Pierwszą Komunię św. lub inną uroczystość to trafiliście pod właściwy adres.Zapraszamy również organizatorów różnego rodzaju szkoleń, konferencji oraz podobnych spotkań. Zajazd Biesiada położony jest na peryferiach Tomaszowa Lubelskiego w sercu malowniczego Roztocza pośród lasów i gaików co jest na pewno jednym z jego wielu atutów. Znajdziecie u nas trzy sale taneczne (oddzielne wejścia), a także bar restauracyjny oraz pokoje noclegowo-gościnne. Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę i wyśmienite MENU .
Dysponujemy obszernym, monitorowanym parkingiem aby zwiększyć bezpieczeństwo osób tu przebywających jak i ich pojazdów. Tak więc jeżeli bliżej Was zainteresuje nasz lokal zapraszamy na ul. Józefowską 202. Zapraszamy również to przeglądu galerii (postaramy się ją sukcesywnie aktualizować).

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Miejsce na ognisko
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar)
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie