Agroturystyka Sawino

Znaleziono obiektów:8

 • Sawino
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zaścianek

  agroturystykaRzędziany(Sawino: 1.7km do centrum)  

  Oferujemy apartamenty oraz pokoje gościnne 2; 3; 4 i 5 osobowe. Kazdy pokoj posiada lodowke, czajnik i mikrofalowke. Duzy parking, grill.

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje 2 x 3 osobowe oraz jeden 6 osobowy, pokoje z dostępem do dużej kuchni.

  Zobacz ofertę

 3. U Żendziana

  agroturystykaRzędziany(Sawino: 2.2km do centrum)  

  miejsca noclegowe do 22 osób

  Zobacz ofertę

 4. Pentowo – majątek od ponad stu lat pozostający w rękach szlacheckiej rodziny Toczyłowskich herbu „Samson", od pokoleń kultywujących tradycję rodzinną.

  Zobacz ofertę

 5. Oferta pobytu w naszym gospodarstwie obejmuje zakwaterowanie i opcjonalnie częściowe lub całkowite wyżywienie. Goście, ze względu na chęć odbywania dłuższych

  Zobacz ofertę

 6. A. K. Zagórscy

  agroturystykaŚliwno(Sawino: 9.2km do centrum)  

Agrowczasy Sawino i okolica

Agroturystyka od 1 do 8 z 8 w Sawinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie