Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Sądry

Znaleziono obiektów:15

 • Sądry
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaCzerwonki(Sądry: 8.7km do centrum)  

  Zapraszamy do rezerwacji. Oferta dla osób oczekujących ciszy bliskości natury jeziora przy lesie. Własna działka nad jeziorem, rower wodny, łódka, kajak.

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka U Beaty

  agroturystykaCzerwonki(Sądry: 8.7km do centrum)  

  Agroturystyka z własnym dojściem do jeziora.

  Zobacz ofertę

 3. Zagroda Cztery Wiatry proponuje Państwu wynajęcie pokoi i apartamentów w całorocznym gospodarstwie agroturystycznym blisko lasu w miejscowości Sądry.

  Zobacz ofertę

 4. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

 5. Agroturystyka

  agroturystykaMierzejewo(Sądry: 0.9km do centrum)  

  Nasza agroturystyka jest dobrą bazą wypadową, znajduje się 12 km od Mrągowa, 9 km od Rynu, 24 km od Mikołajek, 30 km od Giżycka w spokojnej wsi Mierzejewo.

  Zobacz ofertę

 6. Obiekt położony jest nad wodą, z bezpośrednim dostępem do jeziora Juksty w miejscowości Czerwonki koło Mrągowa. Do amfiteatru są tylko 3 km w linii prostej.

  Zobacz ofertę

 7. "Nad Zatoką"

  agroturystykaRybical(Sądry: 5.0km do centrum)  

  Własna plaża i pomosty, miejsce do kąpieli, plac zabaw, wiata grillowa, ognisko, siatkówka .Pokoje z łazienkami, domki letniskowe przy jeziorze. Sprzęt wodny.

  Zobacz ofertę

 8. Agroturystyka

  agroturystykaKrzyżany(Sądry: 4.6km do centrum)  

  Zapraszamy na nasze ranczo, położone w lesie około 3, 5km. od Rynu. To oaza ciszy i spokoju o niepowtarzalnej faunie i florze, które sprzyjają regeneracji sił

  Zobacz ofertę

 9. Pensjonat Seeblick

  agroturystykaRuska Wieś(Sądry: 8.5km do centrum)  

 10. Stara Szkoła

  agroturystykaCzerwonki(Sądry: 8.6km do centrum)  

  Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Stara Szkoła" we wsi Czerwonki nad jeziorem Juksty koło Mrągowa. Naszym gościom oferujemy 18 miejsc noclegowych w

  Zobacz ofertę

 11. Zapraszamy Państwa do naszego całorocznego domu, do malowniczej, mazurskiej miejscowości Boża Wólka. Wspaniała okolica i nieskazitelnie czyste powietrze -...

  Zobacz ofertę

 12. Ranczo Nad Stawem

  agroturystykaWejdyki(Sądry: 3.2km do centrum)  

Agrowczasy Sądry i okolica

Agroturystyka od 1 do 15 z 15 w Sądrach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie