• Rzepiszew
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Manhatan

  hotelZygry(Rzepiszew: 8.1km do centrum)  

  Hotel** Manhatan położony jest w miejscowości Zygry na trasie Łask- Koło, ok. 40 km od centrum Łodzi. Hotel posiada 20 pokoi, restauracje czynną od 7:00-22:00

  Zobacz ofertę

 2. Dwór

  agroturystykaRzepiszew(0.0km do centrum)  

 3. Hotel Pałac Piorunów & SPA

  hotelPiorunów(Rzepiszew: 4.9km do centrum)  

  Pałac Piorunów&SPA to kameralny, stylowy obiekt hotelowy położony 25 km od Łodzi. Stylowe wnętrza, niezapomniana kuchnia, piękny zabytkowy ogród to nasze atuty.

  Zobacz ofertę

Rzepiszew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Rzepiszewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie