Noclegi pracownicze Rzekuń

Znaleziono obiektów:3

 • Rzekuń
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi dla 46 osób. Przytulne wnętrza, internet WiFi, parking, kuchnia, prysznice. Bardzo dobra lokalizacja. Do zakładów pracy Energa, Stora Enso tylko 5 km.

  Zobacz ofertę

 2. Idealne miejsce do wypoczynku, odpocznij od zgiełku i poczuj kontakt z naturą.

  Zobacz ofertę

 3. wela pokoje gościnne oferuje 48 miejsc noclegowych. Obiekt dysponuje pokojami 1 osobowymi, 2 osobowymi, 3 osobowymi i 4 osobowymi. Budynek dzieli się na dwie

  Zobacz ofertę

Kwatery robotnicze Rzekuń i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 3 z 3 w Rzekuniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie