Noclegi u Żaczka

Noclegi pracownicze w Żarnowcu

Żarnowiec, ul. Lipowa 50, 84-110 Krokowa,
woj. pomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Obiekt znajduje się w malowniczej miejscowości Żarnowiec, położonej niedaleko Specjalnej Strefy Ekonomicznej Żarnowiec, dającej zatrudnienie zarówno wielu okolicznym mieszkańcom, jak i robotnikom z innych regionów. Zapewniamy noclegi pracownikom wykonującym prace dla pobliskich firm.
Oferujemy pokoje z łazienkami i kuchnią. Parking dla naszych klientów na terenie posesji.
Żarnowiec - wieś kaszubska położona przy drodze wojewódzkiej, niedaleko Jeziora Żarnowieckiego, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Znajduje się tutaj zabytkowy, gotycki kościół, zbudowany w XIV wieku wraz z kompleksem budynków klasztornych.

Obiekt w bazie od: 2015-03-23

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet