Noclegi Rytwiany

Znaleziono obiektów:5

 • Rytwiany
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Obiekt położony w centralnym punkcie miejscowości, w odległości do 50 m znajdują się: kościół, ośrodek zdrowia, sklepy. Dom na działce 26 a - drzewa owocowe,

  Zobacz ofertę

 2. Do dyspozycji gości: mieszkanie na piętrze - 4 sypialnie dla 1, 2, 3 os., kuchnia, dwie łazienki, pokój dzienny wyposażony w biblioteczkę, prasę, sprzęt audio.

  Zobacz ofertę

 3. XVII-wieczny, dawny klasztor kamedułów, ukryty w lesie - swoiste sanktuarium ciszy - przytulna, komfortowa pustelnia dla każdego, domowa kuchnia, konferencje.

  Zobacz ofertę

 4. Hotel Rytwiany to długi jednopiętrowy budynek z trójkątnym frontem wspartym na czterech kolumnach. W początkach xx wieku był siedzibą księcia Artura Radziwiłła

  Zobacz ofertę

 5. całodzienne wyżywienie 30 zł klasztor, ruiny zamku, stawy, pałac, cegielnia

  Zobacz ofertę

Rytwiany i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Rytwianach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie