• Ryjewo
 • i okolica

Ryjewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Ryjewie

Lista obiektów noclegowych

 1. w centrum miasta, 300m do zamku, 100m do przystanku pks, 20 m postój taxi, wi-fi, teren monitorowany

  12 miejsc noclegowych w 4 pokojach(2x4, 1x3, 1x1lub2osoby)pelna kuchnia, tv kablowa, wi-fi, 300m do zamku, 100m do pks, 20m taxi, garażowanie na terenie posesji

  Od 35 PLN za dzień

 2. Hotel Na Wzgórzu

  hotelGniew(Ryjewo: 9.6km do centrum)  

  Atrakcyjna lokalizacja, plac zabaw dla dzieci, restauracja, kawiarnia. Zapraszamy!

  Położenie Hotel położony jest na wzgórzu na obrzeżach historycznego i malowniczego miasteczka Gniew, 15 minut krokiem spacerowym do centrum.

  Od 100 PLN za dzień

 3. Zapraszamy Państwa na wspaniały wypoczynek do domków , położonych w malowniczej wsi Jałowiec, w gminie Ryjewo. Na szlaku zamków gotyckich Malbork Gniew Kwidzyn

  Od 300 PLN za dzień

Ryjewo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Ryjewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet