• Rychlik
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Jędrusiowa Chata" - dom na skraju wsi, w P. Noteckiej, czynny cały rok, pokoje z łazienkami i wyżywieniem. Konie!!! Zapraszamy Zofia i Andrzej Wojciechowscy.

  Zobacz ofertę

 2. Do wynajęcia na weekendy, majówki, wczasy „Dom Wśród Lasów” max. dla 20 osób las, jeziorko, duży teren; wynajmujemy również pojedyncze pokoje; sala kominkowa.

  Zobacz ofertę

 3. Pensjonat January położony jest na skraju malowniczych lasów Puszczy Noteckiej (Nizina Wielkopolska), jednego z największych w Europie kompleksów leśnych...

  Zobacz ofertę

 4. Hotel "Smolarnia"

  hotelSmolarnia(Rychlik: 3.4km do centrum)  

  Zapraszamy do Hotelu Smolarnia, malowniczo położonego nad brzegiem jeziora, wśród czystych lasów północnej Wielkopolski.

  Zobacz ofertę

 5. Ośrodek U Zygfryda to kompleks 3 murowanych domków do wynajęcia, oferujący 20 miejsc noclegowych. Każdy domek zawiera kuchnię, łazienkę i TV (ogrzewany cały...

  Zobacz ofertę

 6. Smolarnia 4

  ośrodek wypoczynkowySmolarnia(Rychlik: 3.3km do centrum)  

  Obiekt położony jest nad jeziorem Straduńskim wśród malowniczych lasó miejsce na wczasy rodzinne. Dla dzieci zajęcia z nauki jazdy konnej, hipoterapii i jogi.

  Zobacz ofertę

 7. Goście przebywający w " Pensjonacie " dostają do jedzenia produkty ekologiczne powstające w gospodarstwie.

  Zobacz ofertę

 8. Góral Kemping Witaliński M

  kempingSmolarnia(Rychlik: 3.3km do centrum)  

 9. Agroturystyka

  agroturystykaNowa Wieś(Rychlik: 7.8km do centrum)  

Rychlik i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Rychliku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie