Pensjonat Rybnica Leśna

Znaleziono obiektów:1

  • Rybnica Leśna
  • i okolica
  • Pensjonat

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Pensjonaty Rybnica Leśna i okolica

Pensjonat od 1 do 1 z 1 w Rybnicy Leśnej

Lista obiektów noclegowych

  1. Gościniec Eden

    pensjonatKowalowa(Rybnica Leśna: 5.4km do centrum)  

    Lokalizacja - 12 km od Skalnego Miasta w Czechach! Oferujemy: - 40 miejsc w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych - salę restauracyjną na 40 osób - salę konferencyjną.

    Od 30 PLN za dzień

Pensjonaty Rybnica Leśna i okolica

Pensjonat od 1 do 1 z 1 w Rybnicy Leśnej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet