Noclegi Rybin

Znaleziono obiektów:3

 • Rybin
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ranczo Gruba Ryba

  dom letniskowyLigota(Rybin: 5.6km do centrum)  

  Zapraszam do luksusowego domu w stylu myśliwsko wędkarskim do 15 osób. Do dyspozycji 4 pokoje z łazienkami. Idealne warunki dla rodzin z dziećmi, plac zabaw.

  Zobacz ofertę

 2. Dom na wsi, na uboczu, przy lesie.

  Zobacz ofertę

 3. boisko sportowe, wędkowanie, grzybobranie Posiadamy: * pokoje 1, 2 i 3 osobowe * wyżywienie * grzybobranie * wędkowanie * pole namiotowe * parking zamykany *

  Zobacz ofertę

Rybin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Rybinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie