Noclegi Rybin

Znaleziono obiektów:4

 • Rybin
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Ranczo Gruba Ryba

  dom letniskowyLigota(Rybin: 5.6km do centrum)  

  Zapraszam do luksusowego domu w stylu myśliwsko wędkarskim do 15 osób. Do dyspozycji 4 pokoje z łazienkami. Idealne warunki dla rodzin z dziećmi, plac zabaw.

  Zobacz ofertę

 2. Ośrodek czynny jest od maja do końca września.

  Zobacz ofertę

 3. Dom na wsi, na uboczu, przy lesie.

  Zobacz ofertę

 4. boisko sportowe, wędkowanie, grzybobranie Posiadamy: * pokoje 1, 2 i 3 osobowe * wyżywienie * grzybobranie * wędkowanie * pole namiotowe * parking zamykany *

  Zobacz ofertę

Rybin i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Rybinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie