Informacje o obiekcie

Adres:
Gościniec Chorzowski ul. Wolności 24, 41-500 Chorzów,
woj. śląskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2011-02-16

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
1 osobowe 120 PLN - 180 PLN od osoby
2 osobowe 160 PLN - 220 PLN od osoby
3 osobowe 200 PLN - 270 PLN od osoby

Gościniec Chorzowski to hotel w centrum Chorzowa, (położony zaledwie 6km od centrum Katowic) na ulicy Wolności, w zabytkowej - ponad 100 letniej kamienicy. Pobyt w naszym gościńcu pozwoli Państwu miło i spokojnie spędzić czas w wyjątkowych wnętrzach. Ulica Wolności jest jednym z najpiękniejszych deptaków w naszym regionie. Mimo położenia Gościńca w samym centrum Chorzowa, zapewnimy Państwu ciszę, gdyż ulica Wolności jest zamknięta dla ruchu kołowego.

Celem naszej działalności jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów przez wyjątkowy serwis oraz niezawodną obsługę.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Chorzowie:
    - w Centrum
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie