Hotelik Dworek U Biesa

Hotel w Żorach

ul. Kasztanowa 15, 44-240 Żory,
woj. śląskie, Polska

Informacje o obiekcie

Rodzaj pokoju Cena
1 osobowe 25 PLN od osoby
2 osobowe 25 PLN od osoby
4 osobowe 25 PLN od osoby

Zapraszamy do Dworka "U biesa", położonego na skraju Cysterskich Kompozycji Krajobrazowych Rud Wielkich, gdzie cisza i spokój, z dala od zgiełkiu miasta, a jednocześnie dystans zaledwie kilku kilometrów od centrum Żor, zapewniają najlepsze miejsce na wypoczynek.

Budynek restauracji posiada ponad 100 letnią tradycję. W roku 1999 nasza firma podjęła się odrestaurowania budynku i okalającego go parku. Naszym celem było stworzenie miejsca wypoczynku, które przyciągałoby swoim oryginalnym charakterem i historycznym pochodzeniem.

Firma "JARO" została założona w 1990 roku. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie, które zaoowocowało tym, że w branży gastronomicznej jesteśmy prawdziwymi liderami. Gościliśmy u siebie wiele znanych osobistości i organizowaliśmy wiele prestiżowych imprez.

Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy dbają o to, aby nasi goście czuli się swobodnie, a jednocześnie mieli pewność, że nad wszystkim czuwamy i jesteśmy w stanie rozwišzać każdy problem

Doskonała kuchnia, miła atmosfera i profesjonalna obługa, to nasza dewiza.

Obiekt w bazie od: 2009-02-20

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet
  • Płatności: Możliwość płatności kartą kredytową
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Żorach:
    - na Rowieniu-Folwarkach
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet