Ośrodek wypoczynkowy Ruś

Znaleziono obiektów:4

  • Ruś
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Ośrodki wypoczynkowe Ruś i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 4 z 4 w Rusiu

Lista obiektów noclegowych

  1. Mazury Sport Club jest położony w malowniczej scenerii miejscowości Kretowiny, nad brzegiem jeziora Narie, w pobliżu Ostródy.
  2. Organizujemy wczasy rodzinne, wypoczynek świąteczny, bale, bankiety, konferencje. Ośrodek jest doskonałą bazą dla amatorów wędkowania, grzybobrania, żeglowania,
  3. oferujemy państwu 10 domków położonych w malowniczej części Półwyspu Kretowiny. Ośrodek położony jest na wzniesieniu, pośród drzew, nad Jeziorem Narie. -...

Ośrodki wypoczynkowe Ruś i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 4 z 4 w Rusiu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet