Noclegi Rudka Starościańska

Znaleziono obiektów:3

 • Rudka Starościańska
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dworek Makoszka Gospodarstwo Agroturystyczne

  agroturystykaMakoszka(Rudka Starościańska: 8.0km do centrum)  

  Nasze gospodarstwo agroturystyczne „Stajnia Makoszka” położone jest na skraju Lasów Parczewskich, na mało poznanym, a niezwykle malowniczym Polesiu Lubelskim.

  Zobacz ofertę

 2. domek letniskowy Rudka Starościańska jezioro Kleszczów

  Zobacz ofertę

 3. Klimatyczny dom dla 8 osób daleko od zgiełku pośród lasów i jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego czeka na Państwa oaza spokoju i wypoczynku, kajak w cenie.

  Zobacz ofertę

Rudka Starościańska i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Rudce Starościańskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie